Kosmetologia

Oferta

Pielęgnacja twarzy

Pielęgnacja ciała

Makijaż permanentny

HAPPY HOURS

Oferta obowiązuje w piątki w godz. 10:00- 15:00 oraz w poniedziałki w godz. 14:00- 19:00

MASAŻ KOBIDO- 200 zł  

ZABIEG NA TWARZ CATIO VITAL LIFT COMBO- 300 zł   


Sekcja kosmetologiczna Wellness Marea to miejsce, w którym zapewniamy naszym klientom najwyższą jakość zabiegów pielęgnacyjnych dla twarzy i ciała. Nasza wykwalifikowana kosmetolog zawsze z przyjemnością doradzi Ci w doborze odpowiednich zabiegów, które pomogą Ci uzyskać piękno i zdrowie Twojej skóry.


W naszej sekcji kosmetologicznej oferujemy szeroki wybór zabiegów, w tym m.in. oczyszczanie skóry, peelingi, maski, zabiegi nawilżające, regenerujące, anty-aging i wiele innych. Wszystkie nasze zabiegi wykonujemy wyłącznie przy użyciu najlepszych kosmetyków i nowoczesnych technologii.


Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy, jesteśmy w stanie dostosować każdy zabieg do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Nasza kosmetolog zawsze starannie analizuje stan skóry, aby dopasować najlepszy zabieg, który przyniesie optymalne efekty.


W naszej sekcji kosmetologicznej panuje atmosfera spokoju i relaksu, dzięki czemu nasi klienci mogą cieszyć się pełnym wypoczynkiem i odprężeniem. Nasza kosmetolog dba o każdy detal i zawsze stara się, aby nasi klienci czuli się wyjątkowo i zrelaksowani.


Zapraszamy do naszej sekcji kosmetologicznej, gdzie pozwolimy Ci poczuć się pięknie i zdrowo.

Numer telefonu: +48 570 177 800